• Polski
  • English
Delta Prototypes

czy wiesz że...

Łączna powierzchnia oceanów i mórz na naszej planecie stanowi blisko 71% jej całkowitej powierzchni!

Partnerzy projektu

SPONSORZY WYŁĄCZNI CAD/CAE
DASSAULT SYSTEMES LOGO
Wizją Dassault Systèmes (DS) jest umożliwienie wszystkim, od projektantów do użytkowników i ich społeczności, tworzenia, dzielenia się i doświadczania w 3D.
W odpowiedzi na powszechne zapotrzebowanie na dostęp do oprogramowania 3D, firma Dassault Systèmes uruchomiła w roku 2005 program „Passion for Innovation”. Motywem przewodnim programu jest prosta zasada: często zdarza się, że pomysły wybitne nie zostają zrealizowane z powodu braku odpowiednich środków.
Jako światowy lider w dziedzinie rozwiązań z zakresu zarządzania cyklem życia produktów (PLM). Oprogramowanie i usługi firmy umożliwiają przedsiębiorstwom na całym świecie cyfrowe deiniowanie i symulowanie produktów, a także procesów i zasobów potrzebnych do ich wyprodukowania, utrzymania i utylizacji, z zachowaniem dbałości o środowisko naturalne. Aplikacje DS stwarzają nowe możliwości wykorzystania trójwymiarowego odwzorowania realistycznych doświadczeń, w celu ulepszenia rzeczywistych przestrzeni życiowych i produktów codziennego użytku.
CD-adapco logo
CD-adapco, światowy lider w dziedzinie rozwiązań symulacyjnych z zakresu mechaniki płynów, przewodnictwa cieplnego i naprężeń, dostarcza oprogramowanie i usługi stanowiące integralną część programu firmy Dassault Systèmes "Passion for Innovation".
"CD-adapco podziela wizję Dassault Systèmes, by wspierać osoby i organizacje zaangażowane w przesuwanie granic w zakresie badań, konstrukcji i rozwoju produktu" – mówi Dr Bill Clark, Wiceprezes CD-adapco ds. Globalnej Sprzedaży i Obsługi Technicznej. "Obserwowanie jak twórczy naukowcy i projektanci rozwijają swoją wiedzę poprzez symulowanie zjawisk fizycznych towarzyszących działaniu ich nowatorskich projektów jest dla nas niezwykle inspirujące".
CD-adapco jest największym na świecie niezależnym dostawcą technologii CAE zorientowanym na narzędzia CFD. Podstawowymi produktami firmy są wiodące pakiety symulacyjne STAR-CCM+ oraz STAR-CD. Zakres działalności CD-adapco znacznie wykracza poza tworzenie oprogramowania CFD, obejmując szeroki zakres usług inżynieryjnych CAE z wykorzystaniem obliczeniowej dynamiki płynów i metody elementów skończonych. CD-adapco nieustannie dąży do utrzymania wiodącej pozycji w zakresie technologii, realizując swoją misję polegającą na dostarczaniu klientom nowych usług oraz najbardziej użytecznych i zaawansowanych programów CFD/CAE.
SPONSOR TECHNICZNY
FESTO logo
Festo jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań automatyki a także liderem w dziedzinie programów szkoleń i edukacji w przemyśle. Cel firmy: maksymalna wydajność i konkurencyjność dla dobra klientów. Podążanie za szybko zmieniającymi się trendami na światowych rynkach oraz spełnianie oczekiwań ponad 200 dziedzin w zakresie produkcji i automatyki - to właśnie Festo.
zobacz również:aktualności
PARTNERZY TECHNICZNI
HENKEL logo
Henkel – A Brand like a Friend (Henkel - Marka jak Przyjaciel). Hasło to wyraża naszą obietnicę, że henklowskie marki i technologie uczynią życie ludzi łatwiejszym, lepszym i piękniejszym. Ponad pięćdziesiąt lat sukcesów uczyniło Henkel światowym liderem w opracowywaniu oraz produkcji doskonale działających klejów Loctite®, uszczelniaczy oraz produktów chemicznych. Sukces ten odnieśliśmy dzięki bogatemu doświadczeniu, dobremu zarządzaniu oraz doskonałej ekspertyzie technicznej. Zaangażowanie firmy Henkel w badania i rozwój pozwolił na opracowanie najbardziej zaawansowanych technicznie produktów dostępnych na rynku. Nasze produkty przyspieszają procesy produkcji, ograniczają koszty oraz pozwalają na uzyskanie lepszej jakości w wielu branżach przemysłu. Nadają się one do stosowania w każdym kraju, gdyż spełniają a nawet przewyższają krajowe i międzynarodowe standardy.
zobacz również:referencje
CTT logo
Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska jest jednostką Politechniki Krakowskiej działającą od 1997 roku na mocy zarządzenia JM Rektora Politechniki Krakowskiej. Od początku swej działalności wspiera innowacyjność Regionu poprzez łączenie biznesu z nauką. Placówka realizuje krajowe i międzynarodowe projekty związane z rozwojem nauki i podnoszeniem konkurencyjności przedsiębiorstw. Ułatwia przedsiębiorcom i instytucjom badawczym kontakty technologiczne, tworzy układy partnerskie i pomaga przygotować wnioski do Programów Ramowych i Funduszy Strukturalnych. Gwarancją wysokiej jakości usług CTT PK jest wdrożony i certyfikowany Systemem Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2001.
Prezentowane pojazdy oraz rozwiązania konstrukcyjne są chronione międzynarodowym prawem patentowym.
Wszelkie znaki firm znajdujących się na stronie zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tych firm.
Copyright © 2007 - 2019 Delta Prototypes. All rights reserved.