• Polski
  • English
Delta Prototypes

czy wiesz że...

Świat Oceaniczny jest nam prawie nieznany. Do dnia dzisiejszego zbadaliśmy zaledwie 10% tego wspaniałego i zadziwiającego świata oraz szacuje się, że znamy 0,3% gatunków zwierząt go zamieszkujących!

Misja


opis

Dzięki procesowi ewolucji na przestrzeni milionów lat przyroda wypracowała rozwiązania konstrukcyjne, które pod względem swoich parametrów technicznych i możliwości daleko wyprzedzają współczesną nam technologię. Jesteśmy głęboko przekonani, że rozwiązania te powinny stanowić fundament dalszego rozwoju naszej cywilizacji.
Delta Prototypes jest firmą high-tech, zorientowaną na rozwój innowacyjnych technologii. Została utworzona w 2007 roku w celu rozwijania prac badawczo-rozwojowych nad napędami falowymi jednostek wodnych wzorowanymi na organizmach żywych. Jako pierwsza jednostka w Polsce zajmujemy się komercjalizacją rozwiązań z zakresu bioniki.
Nauka w zasięgu ręki”. Hasło to wyraża przekonanie, że nasze produkty będące wynikiem zaawansowanych prac badawczo-rozwojowych kształtują świat, w którym żyjemy i umożliwiają korzystanie z innowacji w codziennym życiu każdego z nas.
  • Proszę wyobrazić sobie świat, w którym szeroko rozumiany transport wodny nie stanowi najmniejszego obciążenia dla ekosystemu planety.

 

  • Wierzymy w to, że rozwiązania dla osobistego transportu podwodnego mogą być czymś więcej niż tyko drogimi zabawkami dla garstki pasjonatów.

 

  • Marzymy o świecie, w którym maszyny umożliwiające ludziom sprawne przemieszczanie się pod wodą i poznawanie tego niezwykłego świata są powszechne, łatwo dostępne i proste w obsłudze.

 

  • Wierzymy w harmonijne współistnienie technologii i otaczającej nas przyrody z taką samą siłą z jaką wierzymy w zrównoważony rozwój naszej cywilizacji.
Prezentowane pojazdy oraz rozwiązania konstrukcyjne są chronione międzynarodowym prawem patentowym.
Wszelkie znaki firm znajdujących się na stronie zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tych firm.
Copyright © 2007 - 2019 Delta Prototypes. All rights reserved.